Kontakt i podrška

Radno vremePon-Pet: 09:00—20:00Sub: 09:00—15:00
Telefon+381 (11) 4 064 208
Emailoffice@tiara.rs
Tiara Holidays YUTA

Oasis Balchik

★★★★★
Balchik
Severoistok
Bugarska
Hotel Oasis Balchik-Panorama hotela.JPG
Oasis Balchik Hotel-Prilaz hotelu.jpg
Oasis Balchik Hotel-Hotelska oblast.jpg
Hotel Oasis Balchik-Plaza.jpg
Oasis Balchik Hotel-Plaza.JPG
Oasis Balchik-Pogled na more.jpg
Hotel Oasis Balchik-Restoran.jpg
Oasis Balchik Hotel-Restoran.JPG
Hotel Oasis Balchik-Terasa restorana.JPG
Hotel Oasis Balchik-Standardna soba.jpg
Oasis Balchik-Studio.jpg
Oasis Balchik Hotel-Studio.jpg
Oasis Balchik Hotel-Jednosoban apartman.jpg
Hotel Oasis Balchik-Jednosoban apartman.jpg
Hotel Oasis Balchik-Panorama hotela.JPG
Oasis Balchik Hotel-Prilaz hotelu.jpg
Oasis Balchik Hotel-Hotelska oblast.jpg
Hotel Oasis Balchik-Plaza.jpg
Oasis Balchik Hotel-Plaza.JPG
Oasis Balchik-Pogled na more.jpg
Hotel Oasis Balchik-Restoran.jpg
Oasis Balchik Hotel-Restoran.JPG
Hotel Oasis Balchik-Terasa restorana.JPG
Hotel Oasis Balchik-Standardna soba.jpg
Oasis Balchik-Studio.jpg
Oasis Balchik Hotel-Studio.jpg
Oasis Balchik Hotel-Jednosoban apartman.jpg
Hotel Oasis Balchik-Jednosoban apartman.jpg

O hotelu

O hotelu

Hotel Oasis Balchik se nalazi na plaži mest Balchik i ima kategoriju 3 zvezdice koje opravdava svojim udobnim smeštajnim jedinicama, dobrom lokacijom i kvalitetnim pratećim sadržajem. Oasis Balchik hotel je pogodan za ljubitelje plivanja u moru i izležavanja na plaži jer se nalazi na samoj centralnoj plaži mesta. Gosti koji dolaze sopstvenim automobilom imaju mogućnost besplatnoh parkiranja u graži hotela ili na javnom parkingu. Hotel dozvoljava boravak kućnim ljubimcima uz doplatu.

O tipovima soba

Hotel Oasis u ponudi Tiara Holidays raspolaže sa tri različita tipa smeštajnih jedinica. Junior suite je prostrana smeštajna jedinica koja ima balkon sa pogledom na more, moderno je opremljena ima čajnu kuhinju. Može da primi maksimum dve odrasle ososbe, od ležajeva raspolaže sa dva single ležaja. One bedroom suite je prostrana moderno opremljena smeštajna jedinica sa opremljenim balkonom koji ima pogled na more i čajnom kuhinjom, može da primi maksimum tri odrasle ososbe, od ležajeva ima francuski ležaj u spavaćoj sobi i sofu u dnevnoj sobi. Standard room je moderno opremljena smeštajna jedinica sa pogledom na more koja može da primi maksimum dvoje odraslih, a od ležajeva ima francuski ležaj i li dva single ležaja.

O aktivnostima i zabavi

Hotel Oasis Balchik u ponudi Tiara Holidays raspolaže sa restoranom bugarske i internacionalne kuhinje koji opravdava kategoriju od tri zvezdice. Restoran ima panoramsku terasu pa će gosti mogu da uživaju u prelepim pogledima na more uz ukusne zalogaje koje su kuvari brižljivo spremili. U hotelu je dostupan Wi-Fi intrenet.

Lokacija

O lokaciji

Hotel Oasis Balchik u ponudi Tiara Holidaysa nalazi se na centralnoj plaži mesta Balchik, a sa druge strane hotela nalazi se magistralni put i obilje zelenila. Plaža je dobro organizovana sa barom na plaži, ležaljkama i suncobranima. Na 650 metara od smeštaja počinje šetalište pored mora koje krase mnogi restorani sa pogledom na more i šoping centri. Do centra najvećeg bugarskog grada na moru Varne potrebno je preći 36 kilometara.

Proveri raspoloživost

1 odrasla osoba · 0 dece