Kontakt i podrška

Radno vremePon-Pet: 09:00—20:00Sub: 09:00—15:00
Telefon+381 (11) 4 064 208
Emailoffice@tiara.rs
Tiara Holidays YUTA

Rooms and Apartments Proteus

★★★★★
Kraš - Postojnska Jama
Mediteranska i Kraška Slovenija
Slovenija
Rooms and Apartments Proteus-Hotel spolja.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Spoljasnji izgled.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Terasa.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Double or Twin room.jpg
Rooms and Apartments-Quad room.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Apartment for four people.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Apartment for five people.jpg
Hotel Rooms and Apartments Proteus-Apartment for five people.jpg
Hotel Rooms and Apartments Proteus-Apartment for six people.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Apartment for six people.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Hotel spolja.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Spoljasnji izgled.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Terasa.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Double or Twin room.jpg
Rooms and Apartments-Quad room.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Apartment for four people.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Apartment for five people.jpg
Hotel Rooms and Apartments Proteus-Apartment for five people.jpg
Hotel Rooms and Apartments Proteus-Apartment for six people.jpg
Rooms and Apartments Proteus-Apartment for six people.jpg

O hotelu

O hotelu

Rooms & Apartments Proteus u ponudi Tiara Holidays se nalazi pored Starog grada i na kratkoj pešačkoj udaljenosti od svetski poznate Postojnske Jame. Apartmani su moderni i komforno i sa ukusom uređeni. Svaka soba i apartman Proteus u ponudi Tiuara Travela poseduje bežični internet tako da gosti mogu beležiti svoje zanimljive momente dok su na odmoru ili ostati u korak sa vestima iz celog sveta. Idealna su polazna tačka za obilazak brojnih lokalnih znamenitosti Sve soba i apartmani su opremljeni kablovskom televizijom i klima uređajima.

O tipovima soba

Pet tipova smeštajnih jedinica su na raspolaganju gostima Tiara Holidays i objekta Rooms & Apartments Proteus. Standardna soba ima 17m2 i poseduje francuski ležaj ili odvojene ležaje. Maksimalan broj osoba u sobi je dve odrasle osobe. Četvorokrevetna soba ima 33m2 i može da ugosti dve odrasle osobe i dvoje dece ili četiri odrasle osobe. Poseduje francuski ležaj ili odvojene ležaje i dva standardna ležaja. Apartman za četvoro u ponudi Tiara Holidays poseduje spavaću sobu sa francuskim ležajem ili odvojenim ležajima i dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje. Ima 36m2 i može da ugosti dve odrasle osobe i dvoje dece ili četiri odrasle osobe. Apartman za petoro ima 36m2 i poseduje spavaću sobu sa francuskim ili odvojenim ležajima, još jednu manju sobu sa jednim ležajem i dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje i potpuno opremljenom kuhinjom. Može da ugosti dve odrasle osobe i troje dece ili pet odraslih osoba. Apartman za šestoro ima 74m2 i može da primi četiri odrasle osobe i dvoje dece ili šest odraslih osoba. Poseduje spavaću sobu sa francuskim ležajem ili odvojenim ležajima, drugu spavaću sobu sa dva standardna ležaja i dnevnu sobu sa sofom na razvlačenje i opremljenom kuhinjom.

O aktivnostima i zabavi

Rooms & Apartments Proteus u ponudi Tiara Holidays poseduje glavni restoran koji služi veliki izbor slovenačkih i evropskih jela. Na kratkoj udaljenosti od smeštaja nalazi se svetska poznata pećina Postojnska Jama koja predstavlja pravi dragulj i kolevku speleobiologije a može se pohvaliti i ogromnim podzemnim dvoranama, žuborećim rekama i visokim planinama. Posebnu zanimljivost predtsavlja upoznavanje životinje Olms gde legenda kaže da su upravo ova živa bića bebe zmajeva i smatraju se najvećom pećinskom životinjom koja bez hrane može da izdrži i 10 godina. Sve generacije mogu uživati i u vožnji podzemnim vozom koji prelazi relaciju dugačku 3,7km i uz pomoć koga mogu da se vide prelepi lusteri od muranskog stakla koji vise sa plafona pećine ili bajkovita atmosfera Postojnske Jame.

Lokacija

O lokaciji

Na 500m od čuvene Postojnske Jame nalazi se objekta Rooms & Apartments koji je u ponudi agencije Tiara Holidays. Sam centar Postojna se nalazi na oko 5 minuta laganog hoda od smeštaja dok se autobuska stanica nalazi isto na oko 5 minuta pešačenja od smeštaja. Na licu mesta je moguć besplatan privatni parking za sve goste koji dolaze sopstvenim prevozom.

Proveri raspoloživost

1 odrasla osoba · 0 dece