Kontakt i podrška

Radno vremePon-Pet: 09:00—20:00Sub: 09:00—15:00
Telefon+381 (11) 4 064 208
Emailoffice@tiara.rs
Tiara Holidays YUTA

Grand Resort Lagonissi

★★★★★
Lagonisi
Atinska regija
Grčka
Hotel Grand Resort Lagonissi 1.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi deluxe suite.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi gym.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi junior suite.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi luxury sea view rooms.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi mediterranean suites.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi penthouse suite 1.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi penthouse suite.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi pool.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi residential cabanas with pool.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi restaurant 1.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi restaurant 2.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi restaurant 3.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi restaurant.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi spa.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi sunset superior room sharing pool 1.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi sunset superior room sharing pool.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi superior suites sea view.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi 1.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi deluxe suite.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi gym.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi junior suite.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi luxury sea view rooms.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi mediterranean suites.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi penthouse suite 1.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi penthouse suite.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi pool.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi residential cabanas with pool.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi restaurant 1.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi restaurant 2.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi restaurant 3.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi restaurant.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi spa.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi sunset superior room sharing pool 1.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi sunset superior room sharing pool.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi superior suites sea view.jpg
Hotel Grand Resort Lagonissi.jpg

O hotelu

O hotelu

Hotel Grand Resort Lagonissi u svom sastavu ima 8 izvrsnih restorana i 2 bara. Hotel ima veliku salu od 2.500 m2 zatvorenog prostora za sastanke i u glavnoj zgradi niz manjih mesta za sastanke, kako bi se obezbedila uspešna organizacija poslovnih sastanaka i konferencija za do 380 učesnika. Od ostalih sadržaja hotel ima frizerski salon, bisoksop na otvorenom, kios i prodavnicu, privatni zatvoreni parking, butik. Nudi usluge hemisjkog čišćenja i pranja veša, uslugu čuvanja dece, uslugu iznajmljivanja automobila i jahti.

O tipovima soba

Luksuzni hotel Grand Resort Lagonissi za smeštaj gostiju turističke agencije Tiara Holidays nudi smeštajne kapacitete koji se nalaze u glavnoj zgradi, bungalovima i vilama. Svi smeštajni kapaciteti imaju mini-bar,sef, premium toaletni pribor, bademantile i papuče, klima uređaj, terasu i Wi-Fi. U glavnoj zgradi su: Luxury sea view rooms su sobe s pogledom na more od 22 m2, gde se mogu smestiti dve osobe. Sobe dolaze u kompletu sa svim modernim pogodnostima i pogodnostima koje se očekuju od modernog putnika, kao i kupatila obloženim mermerom i privatnim balkonom ili terasom koji goste pozdravljaju da se u potpunosti opuste u pogledu na zaliv. Sunset superior room sharing pool su elegantno dizajnirane sobe koje pozdravljaju goste da se sklone u čistoj udobnosti, zarone u mirne vode bazena i opuste se na divnoj drvenoj podnoj terasi dok gledaju u blistavo more. Mogu da prime dve osobe u 22 m2. Superior suites sea view su apartmani od 40 m2 koji mogu da prime 2 odrasle osobe i 2 dece (u zavisnosti od starosti) ili 3 odrasle osobe. Nude prostranu spavaću sobu, dnevni boravak sa kaučem na razvlačenje i mermerno kupatilo sa mini televizorom, kao i širok spektar udobnosti i pogodnosti za zaista opuštajući boravak. Gosti se mogu opustiti u prostranim enterijerima i balkonima ili na terasi i zagledati se u nepregledno more. Vista suites su veličine 42 m2 i mogu da prime 2 odrasle osobe i 1 dete ili 3 odrasle osobe. Gosti mogu da se opuste u prostranom prostoru za sedenje i zadive veličanstvenim pogledom na more sa velikih prozora. Apartmani dolaze u kompletu sa svim modernim udobnostima i pogodnostima koje se očekuju od luksuznog apartmana. Penthaouse suite pružaju opuštajući odmor na poslednjem spratu glavne zgrade. Apartmani imaju svu luksuznu udobnost za zaista opuštajući boravak, uključujući kupatilo sa aero-masažnom kadom i kabinom sa parnim kupatilom, širok spektar visokotehnoloških uređaja za zabavu i prozore od poda do plafona s kojih se pruža nesmetan pogled na zaliv. Imaju 44 m2 i mogu da prime dve odrasle osobe i jedno dete. Penthouse grand suite je apartman od 65 m2, koji može da primi dve odrasle osobe i jedno dete. Sadrži modernu spavaću sobu sa ormarom, dnevnu sobu sa velikim prozorima s kojih se pruža nesmetan pogled na more, privatnu drvenu palubu na kojoj se gosti mogu opustiti i prostrano kupatilo sa privatnom teretanom, aero-hidromasažnom kadom, kabinom sa parnim kupatilom i luksuzne toaletne potrepštine. U bunaglovima sa baštom ili terasom su: Deluxe beachfront bungalow sadrže spavaću sobu otvorenog tipa sa prostorom za sedenje i kaučem na razvlačenje, privatni živopisni vrt i sunčalište sa drvenim ležaljkama koje nude direktan pristup plaži. Imaju površinu od 40 m2 i mogu da smeste 2 odrsle osobe i jedno dete ili 3 odrasle osobe. Mediterranean bungalows sadrže spavaću sobu otvorenog tipa sa prostorom za sedenje koji vodi direktno na drvenu terasu i mermerno obloženo kupatilo sa odvojenim tušem / parnom kupkom i vazdušnom kadom u staklu. Imaju površinu od 55 m2 i mogu da smeste 2 odrsle osobe i jedno dete ili 3 odrasle osobe. Deluxe suites nude svu udobnost i pogodnosti za zaista nezaboravan boravak, uključujući spavaću sobu otvorenog plana sa dnevnim boravkom, teretanu, mermer obložena kupatila sa odvojenim staklenim tušem ili parnom kupkom i vazdušnom kadom. Imaju površinu od 60 m2 i mogu da smeste 2 odrsle osobe i jedno dete ili 3 odrasle osobe. Junior suite imaju spavaću sobu otvorenog tipa sa prostorom za sedenje, garderobni ormar, kupatilo obloženo mermerom sa odvojenim tušem ili parnom kupkom u zatvorenom staklom i vazdušnom kadom, kao i privatni mirisni vrt u kojem se gosti mogu opustiti i zagrliti lepote luksuznog primorskog odmarališta. Površine su 70 m2 i mogu da prime dve osobe. Executive suites sadrže luksuznu spavaću sobu, odvojeni dnevni boravak, kamin, garderobu, privatni vrt i drvenu palubu sa stazom koja vodi do plaže. Imaju površinu od 80 m2 i mogu da smeste 2 odrsle osobe i jedno dete ili 3 odrasle osobe. Mediterranean suites sadrže spavaću sobu i dnevnu sobu otvorenog tipa, teretanu sa stolom za masažu, privatnu baštu u kojoj se gosti mogu opustiti i uživati u nesmetanom pogledu na more, kao i kupatilo obloženo mermerom sa odvojenim tušem ili parnom kupkom u staklu. i vazdušnom kadom. Površine su 88 m2 i mogu da prime dve osobe. Island suites nude širok spektar luksuzne udobnosti i pogodnosti u svojoj prostranoj spavaćoj sobi, dnevnom boravku i teretani, uključujući dva velika TV ekrana, kamin, dušeke na daljinsko upravljanje, garderobni ormar i u sobnom sefu i modernom nameštaju. Imaju površinu od 110 m2 i mogu da smeste 2 odrsle osobe i jedno dete ili 3 odrasle osobe. U bungalovima sa bazenom su: Deluxe bungalow sharing pool smešteni su na gornjem ili donjem nivou, sadrže stilski uređenu spavaću sobu i dnevni boravak u otvorenom stilu, teretanu, mermerno veliko kupatilo, zaseban toalet i staklenu tuš kabinu ili parno kupatilo, kao i drvenu terasa sa zajedničkim grejanim * rubnim bazenom gde gosti mogu predahnuti i uroniti u spokoj dok gledaju u blistavo more. Zajednički bazen se zagreva na zahtev, uz doplatu. Površine su 88 m2 i mogu da prime dve osobe i dvoje dece ili tri odralse osobe. Residential Cabanas with pool su rezidencijalni kabani sa 2 spavaće sobe koji nude savršen izbor za porodicu ili grupu prijatelja koji žele da pobegnu od uobičajenog i uživaju u luksuznim užicima uz more. Svaka kabina sadrži spavaću sobu i dnevni boravak otvorenog tipa, mermerno veliko kupatilo sa kadom, odvojeni toalet i odvojeni stakleni tuš ili parno kupatilo, teretanu, privatnu drvenu terasu i zajednički grejani obrubljeni bazen koji omogućava posetiocima predati se životnim radostima. Dizajnirani da u potpunosti pokrivaju sve potrebe i želje putnika, kabine mogu biti konfigurisane i kao dvosobni apartmani sa povezanim vratima.* Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Kabine su površine su 60 m2 i mogu da prime dve osobe i jedno dete ili tri odralse osobe. Grand Residential Cabanas with pool mogu se konfigurisati i koristiti kao apartmani sa 3 spavaće sobe. Kabine omogućavaju gostu da doživi odmor izvan mašte uz širok spektar luksuznih udobnosti i pogodnosti koje garantuju zaista nezaboravan boravak. Divno opremljene sve kabine imaju spavaću sobu i prostor za sedenje otvorenog plana, svetlo mermerno kupatilo sa dubokom kadom i odvojenim staklenim tušem ili parnim kupatilom s pogledom na zaliv, a sadrže privatnu drvenu terasu i zajednički grejani * obrubljeni bazen pružajući posetiocima priliku da ušuškaju u sjaju, s pogledom na more i zalazak sunca. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Površine su 60 m2 i mogu da prime dve osobe i jedno dete ili tri odralse osobe. Junior suite sadrži spavaću sobu otvorenog plana sa dnevnim boravkom, garderobni ormar, mramorno obloženo kupatilo sa staklenom tuš kabinom ili parnom kupkom i vazdušnom kadom, uređenu baštu i otvoreni grejani * bazen. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Može da primi dve odrasle osobe i ima površinu 70 m2 sa bezenom od 38 m2. Sunset suite sadrže prostranu spavaću sobu i dnevni boravak otvorenog tipa sa TV-om sa velikim ekranom i DVD uređajem, potpuno opremljenu teretanu sa stolom za masažu i odvojenim tušem ili parnom kupatilom u staklenom položaju, kao i vazdušnom kadom i otvorenim prostorom. grejani * beskonačni bazen sa hidromasažom i uređajem protiv struje gde gosti mogu plivati i gledati u beskrajno more. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Smeštaju dve osobe i imaju površinu od 88 m2 sa bazenom od 35 m2. Sunrise suite sadrže spavaću sobu otvorenog plana sa dnevnim boravkom, kupatilo obloženo mermerom sa odvojenim tušem zatvorenim staklom, parnim kupatilom i vazdušnom kadom, potpuno opremljenu teretanu sa masažnim stolom, grejani * hidro bazen i sunčanu palubu sa bambusom nameštaj koji omogućava gostima da se opuste u pogledu na blistavo more. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Mogu da se smeste dve osobe i imaju površinu od 95 m2 sa bazenom od 35 m2. Executive suite nudi gostima da se opuste u odvojenom dnevnom boravku sa kaminom, da se sunčaju na lepo uređenoj drvenoj palubi, zarone u mirne vode bazena, potope se u kadi ili uživati u osvežavanju na staklenom tušu i parnom kupatilu. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Mogu da se smeste dve osobe i jedno dete ili tri odralse osobe i ima površinu od 78 m2. Belvedere suite su apartmani koji sadrže spavaću sobu otvorenog plana sa prostorom za sedenje i plazma televizorom, garderobni ormar, trpezariju sa koje se pruža veličanstven pogled na zaliv, kamin, poslovni sto sa drvenom bibliotekom i drvenu terasu sa grejanim * bazenom. i uređaj za hidromasažu.* Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Površine je 110 m2 i može da primi dve osobe. Ambassador suite sadrži luksuznu spavaću sobu i odvojeni dnevni boravak, garderobni ormar, 2 kamina, potpuno mermerno kupatilo sa dubokom kadom prema vrtu, kao i odvojeni stakleni tuš i parno kupatilo. Da bi dodatno poboljšao doživljaj odmora gostiju, apartman takođe ima potpuno opremljenu teretanu i živopisnu baštu sa prostranim grejanim * bazenom i uređajem za hidromasažu. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Površine je 115 m2, sa bazenom od 45 m2 i može da primi dve odrasle osobe i dete ili tri odrasle osobe. U vilama su: Governor villa with private pool sadrži 2 sjajno opremljene spavaće sobe, svaka sa sopstvenim kupatilom obloženim mermerom i osamljenom dnevnom sobom, visokotehnološkim pogodnostima, potpuno opremljenom teretanom, staklenim tušem ili parnom kupkom i beskonačnim grejanim * rubnim bazenom, Governor Villa sa privatnim bazenom osigurava odmor izvan mašte i za porodice i za prijatelje. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Ima površinu od 150m2 i može da primi 6 osoba. The Peninsula villa sadrži dve spavaće sobe, svaka sa mermerno obloženim kupatilom, odvojenu dnevnu sobu sa foteljama i visokotehnološkim pogodnostima, kamin, tri TV prijemnika, mini TV u kupatilu zajedno sa dubokom kadom za natapanje i odvojenim staklenim zatvorenim tuš ili parno kupatilo. Apartman se otvara prostranom otvorenom prostoru sa ležaljkama, bujnom zelenom privatnom baštom, grejanim * bazenom sa hidromasažom i uređajem protiv struje, kao i privatnom stazom koja vodi do plaže. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Ima površinu od 115 m2 i može da primi 4 odrasle osobe ili dve odrsle osobe i dvoje dece. Residence villas with private pool vila ima glavnu spavaću sobu sa bračnim krevetom, potpuno mermerno kupatilo sa dubokom kadom, odvojeni stakleni tuš ili parno kupatilo i dve odvojene spavaće sobe, jednu sa bračnim krevetom i jednu sa dva odvojena kreveta i sopstvenom kupaonicom. kupatila. Vila dolazi u kompletu sa odvojenom trpezarijom-dnevnim boravkom, potpuno opremljenom kuhinjom, 3 TV uređaja i neverovatnim otvorenim prostorom sa grejanim * bazenom sa hidromasažom i uređajem protiv struje. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Veličine je 145 m2 i može da primi 6 osoba. The Grand Villa ima glavnu spavaću sobu sa francuskim krevetom, sekundarnu spavaću sobu sa dva odvojena kreveta, odvojenu dnevnu sobu, dve kupaonice obložene mermerom i batlerov kutak sa jednim krevetom za jednu osobu. Raskošno opremljena, Grand Villa dolazi u kompletu sa velikom privatnom drvenom terasom i grejanim * bazenom sa hidromasažom i trenutnim uređajem koji goste pozdravlja da urone u spokoj. * Privatni bazen se zagreva na zahtev, uz dodatnu dnevnu naknadu. Ima površinu od 130 m2 i može da primi 5 osoba. The Dream villa ima lepo uređenu glavnu spavaću sobu sa podesivim staklenim plafonom, dušeke na daljinsko upravljanje, raskošnu dnevnu sobu sa elegantnim dekorom, prostran prostor u ormaru, veliku garderobu, kamin, kućni bioskop i dizajnerski nameštaj. Dream je upotpunjen sa potpuno opremljenom čajnom kuhinjom, poslovnim centrom, privatnim parking prostorom i potpuno mramornim kupatilom sa staklenim tušem ili kabinom sa parnim kupatilom, potpuno opremljenim teretanom, mini TV prijemnikom i luksuznim toaletnim priborom. Da bi dodatno poboljšala holistički doživljaj odmora za sve svoje goste, vila takođe nudi drvenu terasu sa prostranim dnevnim boravkom sa LCD televizorom Full HD HD otpornim na vodu od 55 inča i bujnu baštu sa čudesnim bazenom sa hidromasažnim grejanjem *. * Privatni bazen se zagreva na zahtev uz dodatnu dnevnu naknadu. Površine je 210 m2 i može da primi dve osobe. The Royal villa sadrži dve glavne spavaće sobe sa bračnim krevetima, prostranu dnevnu sobu sa kaminom i trpezarijskim stolom, potpuno opremljen poslovni kutak, potpuno opremljenu kuhinju i roštilj, kao i otvoreni roštilj. Vila se isporučuje sa zatvorenim i otvorenim grejanim bazenom, potpuno opremljenom teretanom i parnim kupatilom, privatnim prostorom za masažu sa masažnim stolom, dva prevelika kupatila obložena mermerom i gostinjskim kupatilom. Pored toga, tu su i Batlerove četvrti sa zasebnim ulazom i kupatilom. Povlašteni gosti mogu se sunčati na prostranoj otvorenoj terasi, roniti u kristalnoj vodi bazena, održavati rutinu tokom praznika i slijediti vlastiti privatni put do blistave obale zaliva. * Privatni bazen se zagreva na zahtev. Površine je 410 m2 i može da primi do 6 osoba.

O aktivnostima i zabavi

Hotel Grand Resort Lagonissi ima jedan otvoreni bazen. Za opuštanje gostima je na raposlaganju spa centra Tlalaspa Spa Chenot & Fitness club. Za spotske aktivsnoti gostima se pruža prilika da pobede u nizu tenisa, prisustvuju košarci ili odbojci, igraju turnir u mini golfu, učestvuju u najuzbudljivijim vodenim sportovima i ronilačkim avanturamaZa najmlaše goste hotel ima dečiji klub. Za aktivnosti van hotela hotel nudi gostima turističke agencije Tiara Holidays privatni transfer za razgledanje grada.

Lokacija

O lokaciji

Hotel Grand Resort Lagonissi nalazi se na pogodnoj lokaciji duž atinske rivijere, na samo 22 km od atinskog međunarodnog aerodroma Eleftherios Venizelos, 40 km od luke Pirej, 20 km od luke Lavrion i 27 km od hrama Posejdona u Sounio. Nalazi se između Vuljagmenija i Anavisosa. Okružen veličanstvom mora nalazi se na privatnom poluostrvu od 72 hektara na Atinskoj rivijeri u južnom predgrađu Atine. Privatni teren hotela proteže se duž slikovite obale od 5,2 km sa 16 privatnih plaža. Ima lak pristup nekim od najspektakularnijih atrakcija, mesta, plaža, kupovine, restorana, barova i atletskih kompleksa u Atini.

Proveri raspoloživost

1 odrasla osoba · 0 dece