Kontakt i podrška

Radno vremePon-Pet: 09:00—20:00Sub: 09:00—15:00
Telefon+381 (11) 4 064 208
Emailoffice@tiara.rs
Tiara Holidays YUTA

Red Tower

★★★★★
Nikiana
Lefkada
Grčka
Hotel Red Tower bazen i more.jpg
Hotel Red Tower bazen i zgrada.jpg
Hotel Red Tower dnevna soba.jpg
Hotel Red Tower panoramski pogled na more.jpg
Hotel Red Tower soba 1.jpg
Hotel Red Tower soba kupatilo.jpg
Hotel Red Tower soba porodicna 1.jpg
Hotel Red Tower soba porodicna.jpg
Hotel Red Tower soba.jpg
Hotel Red Tower std soba 1.jpg
Hotel Red Tower std soba.jpg
Hotel Red Tower terasa porodicne sobe.jpg
Hotel Red Tower terasa.jpg
Hotel Red Tower zgrada 1.jpg
Hotel Red Tower zgrada.jpg
Hotel Red Tower bazen i more.jpg
Hotel Red Tower bazen i zgrada.jpg
Hotel Red Tower dnevna soba.jpg
Hotel Red Tower panoramski pogled na more.jpg
Hotel Red Tower soba 1.jpg
Hotel Red Tower soba kupatilo.jpg
Hotel Red Tower soba porodicna 1.jpg
Hotel Red Tower soba porodicna.jpg
Hotel Red Tower soba.jpg
Hotel Red Tower std soba 1.jpg
Hotel Red Tower std soba.jpg
Hotel Red Tower terasa porodicne sobe.jpg
Hotel Red Tower terasa.jpg
Hotel Red Tower zgrada 1.jpg
Hotel Red Tower zgrada.jpg

O hotelu

O hotelu

U sastavu hotela Red Tower i gostima na raspolaganju je recepcija na kojoj ih dočekuje ljubazno osoblje, a tu je i sef na recepciji (uz doplatu). Od dodatnih sadržaja pogodnih za goste tu je lobi bar gde se gosti mogu odmoriti od puta uz osvežavajuće piće i sačekati svoju sobu, bar pored bazena, restoran i a la carte restoran sa pristojnim izborom različitih kulinarskih specijaliteta i parking. Gostima je dostupan i spoljašnji bazen, a za najmlađe je tu dečiji bazen i prelepo dvorište.

O tipovima soba

Hotel Red Tower raspolaže sa ukupno 50 soba. U ponudi hotela Red Tower su standardne sobe, suite sa pogledom na more, porodične sobe. Sve sobe imaju: kupatilo, fen, TV, telefon, klima uređaj (uz doplatu), wi fi internet, ketler za kafu ili čaj. Standardne dvokrevetne sobe namenjene su za smeštaj maksimalno 3 osobe, sadrže francuski krevet ili 2 odvojena kreveta i sofu na razvlačenje za 3 osobu, sa pogledom na dvorište ili more, površine su oko 19-23 m². Porodične sobe površine su oko 35 m² sa pogledom na more i poseduju terasu, prostranije su i moguće je smestiti 4 osobe. Imaju dva odvojena kreveta u spavaćem delu i dve sofe u dnevnom boravku. Suite sa pogledom na more namenjeni su za smeštaj maksimalno 3 osobe, sadrže francuski krevet ili 2 odvojena kreveta i sofu na razvlačenje za 3 osobu, površine su oko 19-23 m².

O aktivnostima i zabavi

Hotel Red Tower u mestu Nikiana na ostrvu Lefkada u Grčkoj, nudi svojim gostima odmor i uživanje pored spoljašnjeg bazena, bara i terase sa ležaljkama za sunčanje. Hotel Red Tower nudi za najmlađe dečije igralište. Gosti hotela Red Tower imaju na raspolaganju uslugu rent a car. Za sportske aktivnosti, gostima su na raspolaganju različiti sportovi na vodi na samoj plaži. Za aktivnosti van smeštajnog objekta gostima se preporučuje obilazak prelepih plaža ostrva Lefkada, kao i odlazak do glavnog grada ostrva Lefkasa.

Lokacija

O lokaciji

Hotel Red Tower se nalazi u mestu Nikiana, na ostrvu Lefkada u Grčkoj. Hotel Red Tower se nalazi na blagom uzvišenju, na 3 km od mesta Nidri i 14 km od grada Lefkasa. Autobuska stanica je udaljena 180 m od hotela. Najbliža privatna plaža od hotela Red Tower je udaljena 100 m, koja je uska, a veća peščana plaža se nalazi na udaljenosti od oko 800m.

Proveri raspoloživost

1 odrasla osoba · 0 dece