Kontakt i podrška

Radno vremePon-Pet: 09:00—20:00Sub: 09:00—15:00
Telefon+381 (11) 4 064 208
Emailoffice@tiara.rs
Tiara Holidays YUTA

Flamingo Suites & Villas

★★★★★
Nea Potidea
Kasandra
Grčka
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - spoljašnji izgled
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - kompleks
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky roštilj
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky kuhinja
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky dnevna soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky spavaća soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa dnevna soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa kuhinja
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa spavaća soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa kreveti na sprat
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa kupatilo
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Vila
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Villa dnevna soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Villa kuhinja
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Villa spavaća soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Villa kupatilo
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - terasa
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - flamingosi
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - spoljašnji izgled
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - kompleks
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky roštilj
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky kuhinja
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky dnevna soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Rocky spavaća soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa dnevna soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa kuhinja
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa spavaća soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa kreveti na sprat
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Private Villa kupatilo
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Vila
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Villa dnevna soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Villa kuhinja
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Villa spavaća soba
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - The Panoramic Villa kupatilo
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - terasa
Tiara Holidays - Flamingo Suites & Villas - flamingosi

O hotelu

O hotelu

Flamingo Suites & Villas je kompleks koji se nalazi u na Halkidikiju, između sela Nea Potidea i Agios Mamas. Kompleks je smešten u blizini mora i pruža pogled na zaštićeno prirodno područje – lagunu u kojoj žive brojne vrste ptica, uključujući i flamingose, po kojima je dobio ime. Lokacija je mirna i idealna za turiste koji žele opuštajući odmor daleko od gužve, a istovremeno u blizini popularnih plaža i turističkih mesta u regionu Halkidikija. Gostima Tiara Hoilidays-a su na raspolaganju bazen sa pogledom, terasa za sunčanje, vrt, besplatan Wi-Fi, parking i transfer do aerodroma.

O tipovima soba

Flamingo Suites & Villas se sastoji od luksuznih apartmana i vila. Postoji oko osam modernih suite-ova površine oko 35–37 m², koji imaju privatne bašte, pristup bazenu i mogu da prime od dve do četiri osobe. Apartmani su moderno uređeni, sa kuhinjom, kupatilom i dnevnim prostorom, a u enterijeru se koriste prirodni materijali poput drveta i kamena kako bi se uklopili u lokalni stil gradnje. The Rocky - 2 Bedroom Villa with Private Pool sadrži dve spavaće sobe, svaka sa po jednim bračnim ležajem, dva kupatila, udobnu dnevnu sobu sa sofom i moderno opremljenu kuhinju. Gosti mogu da uživaju u privatnom bazenu i prostoru za roštilj. Ova elegantna vila može da ugosti do 6 osoba, pružajući savršen spoj komfora i opuštajućeg odmora. The Panoramic Villa - 3 Bedroom with Private Pool se sastoji od tri udobne spavaće sobe, svaka sa bračnim ležajem i sopstvenim kupatilom, prostrane dnevne sobe sa sofom i moderno opremljene kuhinje. Gosti mogu da uživaju u privatnom bazenu i opuštajućoj atmosferi. Ova elegantna vila može da ugosti do 7 osoba, pružajući idealan prostor za komforan i nezaboravan odmor. The Private Villa - 3 Bedroom Villa with Private Pool sadrži dve spavaće sobe sa bračnim ležajem i jednu sobu sa krevetima na sprat, dva kupatila, prostranu dnevnu sobu sa sofom i potpuno opremljenu kuhinju. Može da primi do 6 osoba, pružajući udoban i funkcionalan prostor za porodični ili prijateljski odmor.

O aktivnostima i zabavi

Tokom boravka u Flamingo Suites & Villas gosti Tiara Holidays-a mogu uživati u opuštanju pored bazena, šetnjama po vrtovima i stazama uz lagunu gde se posmatraju flamingosi. Za aktivniji odmor dostupne su biciklističke ture, izleti brodom, jahanje ili ronjenje u okolnim uvalama. Takođe, mogu se posetiti obližnje plaže, tradicionalna sela i beach barovi, kao i učestvovati u edukativnim aktivnostima u prirodi poput posmatranja ptica i istraživanja lokalnog ekosistema.

Lokacija

O lokaciji

Flamingo  Suites & Villas nalazi se u mirnom delu Halkidikija, u blizini sela Nea Potidea i Agios Mamas, okružen prirodnim rezervatom i lagunom gde se mogu videti flamingosi. Do najbliže plaže, Paralia Nea Potidea, ima oko 2–3 km, što omogućava brzi pristup kupanju i sunčanju. Kompleks je udaljen oko 55 km od aerodroma u Solunu, što ga čini pogodnim za jednodnevne ili kraće izlete. Veća turistička mesta, kao što su Kassandra i Sithonia, dostupna su autom ili taksijem, pa gosti mogu lako posetiti popularne plaže, restorane, beach barove i lokalne atrakcije. Ova lokacija kombinuje mir prirode i blizinu turističkih sadržaja.

Proveri raspoloživost

1 odrasla osoba · 0 dece